Kamera & Güvenlik Sistemleri

 

Kamera & Güvenlik Sistemleri

Güvende kalın

Kamera & Güvenlik Sistemleri

Kamera & Güvenlik Sistemleri , sizin güvende kalmanız ve korunmanız için her daim çalışır olacaktır. Güvenlik kameraları  çok çeşitli form faktörlerine sahiptir, bu nedenle her güvenlik ihtiyacı için bir kamera vardır. Bir gözetim sistemi kurarken, ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan türü seçebilir, böylece istediğiniz video kalitesini ve güvenliğini elde edebilirsiniz.
Sağlam dış mekan ve vandalizme karşı korumalı kameralar, aşırı sıcaklıklara, kar ve yağmura ve hatta kamerayı kurcalamaya veya zarar vermeye teşebbüslere dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Buraya tıklayarak tüm hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz..

Gece görüşü ve termal kameralar, güneş ışığının veya tepe ışıklarının bulunmadığı gece vakti video kaydetmeyi mümkün kılarken, megapiksel kameralar size büyük ayrıntılı videolar sunar.
Güvenlik kamera sistemleri, işletmenizi korumada en güçlü araç olabilir. Doğru uygulama yoluyla, iş güvenlik kameraları suçu caydırabilir, durumsal farkındalığı artırabilir ve hatta iş operasyonlarında iyileştirme yapılacak alanları belirleyebilir. 17 yıllık deneyime sahip bir güvenlik sistemi entegrasyon firması olarak, insanları tesislerini en iyi şekilde nasıl güvence altına alacakları konusunda eğitmenin önemine inanıyoruz. Daha uygulamalı bir yaklaşım için, Umbrella Technologies, her adımda yanınızda olabilir ve sonuçta şirketinizin ihtiyaçlarına en başından sonuna kadar uyan güvenlik çözümleri geliştirebilir.

Güvenlik Kamera Sistemleri Nelerdir?

Boyut, kalite ve kablosuz yeteneklerde sağlanan teknolojik ilerlemelerle, işletmeniz için mevcut olan güvenlik kamera sistemi seçeneklerini anlamanız ayrılmaz bir unsurdur. Çoğu sistem bir fiziksel kamera, bir monitör, bir uzak video depolama sistemi ve bu parçalar arasında bir iletişim bağlantısı içerir. Bazı kameralar, belirli durumlar için daha uygundur.

Dolayısıyla, doğru güvenlik kamera sistemiyle gitmek ve doğru kameraları seçmek size çok fazla zaman, para ve hayal kırıklığı kazandırabilir. Güvenlik kameraları, genel olarak halkın sandığından çok daha güçlüdür. Amaçları yalnızca suçu caydırmak değil, tabii ki bu işin büyük bir parçası.

En iyi güvenlik kamerası sistemleri potansiyel hırsızları caydırabilirken, en kötüsü gerçekleşecek ve işiniz kırılacaksa, birinci sınıf bir güvenlik sistemine yapacağınız yatırım paha biçilmez olacaktır. Sadece size sigortanız için hak iddia etmenize, kanıt sunmanıza ve hatta çalınan eşyalarınızı geri alma potansiyeline sahip olmanıza yardımcı olacak gerekli kanıtı sağlamakla kalmaz.

 

 

HD Güvenlik Kameraları

HD görüntü kalitesi her yerde. Ev televizyonlarımızda ve ceplerimizde bile.

Ne yazık ki, her yerde bu kalite düzeyine ulaşmayan güvenlik gözetimi kanıtlarını görmeye devam ediyoruz. Birinin yüzünü tanınabilir şekilde yakalayamayan bir güvenlik kamerası ne işe yarar? Bu zayıf türdeki “yüksek kaliteli” veya “yüksek tanımlı” güvenlik kameralarına razı olmayın. Bir ürüne bazı süslü sözler atmak kolaydır, ancak gerçekten etkilemek ve yüksek kaliteli sonuçlar sunmak zordur. Resmin içine girdiğimiz yer burasıdır.
Standart HD akışıdır, HD olan 1920x1080p çözünürlüktür, ancak gerçek analog 320×240’tır. IP ve HD güvenlik kameralarının bugünkü maliyeti artık eskisi kadar değil. Bugün H265 sıkıştırması var, açık standartlar var ve aradaki her yerde maliyet gerekçelendirmesi var.

Her ne kadar son yıllarda ticari güvenlik kamera sistemlerinde yeni zorluklar ortaya çıksa da, mesele her zaman HD kalitesiyle ilgili değildir. Lensin arkasındaki kameranın içindeki tahtadaki çipi kimin oluşturduğuyla ilgilidir.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr_TRTurkish